0
Twój koszyk
Stolik Pacman XL z metalowymi nogami typu hairpin od Studio Minimal

Naturalny i ekologiczny (drewno pozyskiwane jest w ekologiczny sposób, wykańczany ekologicznymi farbami i olejami) stolik wykonany w 100% z litego drewna dębowego, w minimalistycznej odsłonie Studio Minimal.

Stolik wykonany z plastra dębowego drzewa oraz metalowych nóżek typu harpin legs.
Całość zabezpieczona olejowoskiem który wydobywa piękno drzewa.
Wymiary :
średnica ok. 52 cm
wysokość 50 cm

Można zamówić dowolną *wysokość lub dobrać odpowiednią średnicę, a nawet kształt, może być bardziej okrągły lub podłużny.
Można zamówić stolik z malowaniem lub bez, ze skarpetkami, lub malowanym tylko rantem, lub tylko nóżkami… *ulegamy wszelkim koncepcjom naszych klientów 🙂
**
Może służyć jako stolik nocny, stolik kawowy, stolik na drobne rzeczy, na lampę, lub do salonu.

Podbity wytrzymałymi podkładkami filcowymi i metką Studio Minimal.
Stoliki wykonujemy w 100% metodą hand made od poczatku do końca samodzielnie, dlatego Nasze meble powstają dla każdego klienta indywidualnie. Czas oczekiwania jest odpowiedni do czasu jaki potrzebujemy na jego wykonanie, najcześciej wysyłamy w ciągu 3-4 dni ale ten czas może wydłużyć się do 14dni, informujemy klientów o wszelkich wydłużeniach..bo tworzymy od serca dla serca.
**Stoliki są wykonywane z naturalnych plastrów drewnianych poszczególne dostawy różnią się nieznacznie średnicą, nie wszystkie posiadają też pęknięcia.