O nas

Jakub i Malwina. Poznaliśmy się w Liceum Plastycznym im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie. Od tego czasu jesteśmy parą a od 2019 – małżeństwem. Oboje studiowaliśmy na ASP we Wrocławiu. Jakub na wydziale Wzornictwa przemysłowego, Malwina – architekturę wnętrz. W 2013 stworzyliśmy pierwszy stolik dla naszych przyjaciół. Od tego czasu zaczęliśmy regularnie tworzyć meble oraz poddawać renowacji krzesła i komody.

W 2016 roku otworzyliśmy Naturę Rzeczy – nasz sklep, galerię w której sprzedajemy własne meble, dodatki do wnętrz ale również produkty innych projektantów, przyjaciół.

Od 2017 roku zaczęliśmy tworzyć totalnie własne projekty – stoliki, ławy z plastrów drewna.

Podczas pandemii mając duuużo czasu dla siebie, stworzyliśmy nasz pierwszy projekt stołu, który nazwaliśmy na cześć naszego kochanego pieska Akity Monda, którego niestety od 2024 nie ma już na świecie. Stworzenie tego stołu było dla nas wielkim przełomem, bo mocno rozwinęliśmy skrzydła.

W październiku 2023 urodził się nasz syn -Leon który absolutnie rozkochał nas w sobie i nasze cele jeszcze bardziej się sprecyzowały. Poszerzamy nasze portfolio, tworzymy całe serie mebli i wychodzimy na przeciw waszym oczekiwaniom. Rozwijamy się i inspirujemy tym z czym przychodzicie do Nas, aby jak najlepiej wykonać dla Was meble i dodatki. Jesteśmy otwarci na wasze propozycje i potrzeby.

Kochamy naturalne kształty i uwielbiamy łączyć je z minimalistycznymi elementami. Mamy poczucie balansu między tym co stworzyła natura a tym co tworzymy własnymi rękoma.