0
Twój koszyk

Ręcznie tworzona Ława opalana UFOB

Wykonana ręcznie w 100% Ława opalana jesionowa UFOB, sprawdzi się świetnie jako stolik kawowy do salonu, stolik na książki, sprzęt muzyczny czy element wystroju wnętrza.
Ława ma solidną, minimalistyczną formę która będzie pasować zarówno do wnętrza loftowego jak i rustykalnego czy eklektycznego.
Wymiary :
Średnica 60 cm
Wysokość 45 cm
Ławę opalaną pokryliśmy trzykrotnie olejem wysokiej jakości. Do tego procesu dokładamy dużo uwagi. Bowiem uważamy, że dobrze zabezpieczone drewno to podstawa oraz mamy pewność, że będzie wyglądać pięknie przez długie lata. Oczywiście rekomendujemy, aby proces olejowania przeprowadzać regularnie raz w roku lub rzadziej. Wszystko zależy oczywiście od wilgotności powietrza, temperatury we wnętrzu.
Pamiętajcie, że meble możemy zabezpieczyć wedle waszych potrzeb, zarówno olejem albo lakierem jak i woskiem.
Bez dodatkowych opłat
 
Ława posiada pozostawioną naturalną krawędź pnia.  Świetnie komponuje się z naszymi innymi opalanymi meblami.
W naszych stołach, ławach i meblach stawiamy na naturalność i dlatego zdarza się, że deski są z sękami a usłojenie jest wielobarwne i deska od deski może się różnić.
Dla nas, w tym tkwi piękno drewna. 
Ale oczywiście, każdy może to piękno widzieć inaczej, dlatego mamy możliwość wyselekcjonowania drewna na bardziej sęczne lub mniej za dodatkową opłatą dlatego wystarczy do Nas napisać.
Każdą z innych ław możemy przeobrazić w szafkę rtv, dlatego zobaczcie inne nasze ławy 
Meble można zamówić z dostawą kurierską na terenie całego kraju. Na terenie Wrocławia i okolic dowozimy osobiście, lub można odebrać je w naszym  concept store Natura Rzeczy we Wrocławiu,
Pamiętajcie, że to przykładowy model, Wy możecie zamówić dowolny wymiar. Wystarczy, że napiszecie do nas wiadomość jakie wymiary Was interesują. W przypadku zmian cena ustalana indywidualnie, dlatego warto napisać do nas lub zadzwonić aby dowiedzieć się więcej 🙂