0
Twój koszyk

Ręcznie tworzona Ława jesionowa z rattanem Anpi 

Wykonana ręcznie w 100% Ława jesionowa z rattanem, sprawdzi się świetnie jako stolik kawowy do salonu, stolik na książki, sprzęt muzyczny czy element wystroju wnętrza.
Ława ma minimalistyczną formę która będzie pasować zarówno do wnętrza loftowego, modernistycznego czy też eklektycznego.
W Ławie Anpi wykorzystaliśmy siatkę wiedeńską która wykonana jest z rattanu. Dodaje ona jej lekkości i wprowadza boho, naturalny klimat do wnętrz.
Siatka wiedeńska/ rattanowa była szeroko wykorzystywana w twórczości artystów czasu secesji, a zapoczątkował ją M.Thonet w 1859 r w słynnym Krześle Bistro numer 14.
Wymiary :
100 x 70 cm
Wysokość 45 cm
Ławę pokryliśmy trzykrotnie lakierem wysokiej jakości. Do tego procesu dokładamy dużo uwagi. Bowiem uważamy, że dobrze zabezpieczone drewno to podstawa oraz mamy pewność, że będzie wyglądać pięknie przez długie lata.
Pamiętajcie, że meble możemy zabezpieczyć wedle waszych potrzeb, zarówno olejem albo lakierem jak i woskiem.
Bez dodatkowych opłat.
Pamiętajcie, że każdy z naszych mebli możemy wykonać z innego rodzaju drewna, odpowiednio je zabarwić i zaimpregnować.
W naszych meblach stawiamy na naturalność, dlatego zdarza się, że deski są z sękami a usłojenie jest wielobarwne i deska od deski może się różnić.
Dla nas, w tym tkwi piękno drewna. 
Oczywiście, każdy może to piękno widzieć inaczej, dlatego mamy możliwość wyselekcjonowania drewna na bardziej sęczne lub mniej za dodatkową opłatą. Wystarczy do nas napisać
Do ławy wykonaliśmy niski regał z drzewa jesionowego. Zobacz tutaj.
Meble można zamówić z dostawą kurierską na terenie całego kraju. Na terenie Wrocławia i okolic dowozimy osobiście, lub można odebrać je w naszym  concept store Natura Rzeczy we Wrocławiu,
Pamiętajcie, że to przykładowy model, Wy możecie zamówić dowolny wymiar. Wystarczy, że napiszecie do nas wiadomość jakie wymiary Was interesują. W przypadku zmian cena ustalana indywidualnie, dlatego warto napisać do nas lub zadzwonić aby dowiedzieć się więcej 🙂
Wymiary 100 cm