0
Twój koszyk

Drewniany, opalany pieniek Palo  

Wykonany ręcznie w 100% z drewna Pieniek opalany Palo z drzewa sosnowego sprawdzi się świetnie jako stolik kawowy do salonu, stolik na książki, sprzęt muzyczny czy element wystroju wnętrza.
Pieniek ma solidną, minimalistyczną formę która będzie pasować zarówno do wnętrza loftowego jak i rustykalnego czy eklektycznego.
Wymiary :
Średnica 30 cm
Wysokość 45 cm
Drewniany, opalany pieniek pokryliśmy trzykrotnie olejem wysokiej jakości. Do tego procesu dokładamy dużo uwagi. Bowiem uważamy, że dobrze zabezpieczone drewno to podstawa oraz mamy pewność, że będzie wyglądać pięknie przez długie lata. Oczywiście rekomendujemy, aby proces olejowania przeprowadzać regularnie raz w roku lub rzadziej. Wszystko zależy oczywiście od wilgotności powietrza, temperatury we wnętrzu.
Pamiętajcie, że meble możemy zabezpieczyć wedle waszych potrzeb, zarówno olejem albo lakierem jak i woskiem.
Bez dodatkowych opłat
Świetnie komponuje się z naszymi innymi opalanymi meblami oraz jako mebel pomocniczy, dekoracyjny.
W naszych meblach stawiamy na naturalność  dlatego zdarza się, że drewno jest z sękami, usłojenie jest wielobarwne a pieniek od pieńka może się różnić.
Dla nas, w tym tkwi piękno drewna. 
Ale oczywiście, każdy może to piękno widzieć inaczej, dlatego mamy możliwość wyselekcjonowania drewna na bardziej sęczne lub mniej za dodatkową opłatą dlatego wystarczy do Nas napisać.
Zobacz też nasze inne stołki.
Meble można zamówić z dostawą kurierską na terenie całego kraju. Na terenie Wrocławia i okolic dowozimy osobiście, lub można odebrać je w naszym  concept store Natura Rzeczy we Wrocławiu,
Posiadamy w swojej ofercie również pieńki naturalne, olejowane, lakierowane lub bielone.  Sprawdźcie też inne opcje lub napiszcie czego potrzebujecie. Mamy szeroki wybór drzew i sposobów impregnacji.
Pamiętajcie, że to przykładowy model, Wy możecie zamówić dowolny wymiar. Wystarczy, że napiszecie do nas wiadomość jakie wymiary Was interesują. W przypadku zmian cena ustalana indywidualnie, dlatego warto napisać do nas lub zadzwonić aby dowiedzieć się więcej 🙂

Może spodoba się również…